Pożegnanie st. ogn. Artura Skopa

Pożegnanie st. ogn. Artura Skopa

W dniu 29 stycznia 2018 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Polkowicach odbyło się pożegnanie st. ogn. Artura Skop, a z dniem 31 stycznia przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.
st. ogn. A. Skop służbę rozpoczął w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Legnicy od 19 lat służył w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Polkowicach, ostatnio na stanowisku starszy ratownik kierowca.
Przez cały okres służby wykazywał gotowość do pracy, profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań i sumienność w realizacji obowiązków służbowych, ciesząc się przy tym ogromnym poważaniem, zaufaniem oraz uznaniem zarówno wśród przełożonych jak i kolegów. Dał się poznać jako osoba rzetelna, sumienna i pracowita. Wielokrotnie uczestniczył w niebezpiecznych działaniach ratowniczo – gaśniczych. Był funkcjonariuszem, którego bez wahania można było zadysponować do każdej akcji. Za swoją pracę i postawę wielokrotnie nagradzany.
Podczas ostatniej zmiany służby st. ogn. A. Skopa, Komendant Powiatowy PSP w Polkowicach bryg. Sylwester Jatczak w imieniu wszystkich strażaków podziękował za zaangażowanie, nienaganną służbę i poświęcenie w codziennej realizacji obowiązków służbowych oraz życzył – dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także spełnienia planów i realizacji pasji.