Pożegnanie ze służbą st. kpt. Tomasza Lewandowskiego

W dniu 31 stycznia 2019 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej  KP PSP w Polkowicach odbyło się pożegnanie st. kpt. Tomasza Lewandowskiego, który z dniem 31 stycznia przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

  1. kpt. Tomasz Lewandowski służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął 1993 roku w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Legnicy, a od stycznia 2000 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Polkowicach.Od 2005 r. był Dowódcą Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Polkowicach.

Dał się poznać jako osoba rzetelna, sumienna i pracowita, wielokrotnie udowadniał, że można na niego liczyć w różnych sytuacjach podczas akcji i w jednostce. Za swoją pracę i postawę był wielokrotnie nagradzany, awansowany i odznaczany.

Tomko życzymy Ci zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Obyś czas służby wspominał jako czas spełnionych ambicji zawodowych i świadomości dobrze wykonanej pracy dla dobra społeczeństwa w ratowaniu zdrowia ludzkiego i mienia. Mamy nadzieję, że nie zapomnisz o Polkowickich Strażakach, a czas spędzony z nami będziesz dobrze wspominał.